Nieuws

Theatertour Leef & Lach - Davy Gilles en Sasha Rosen

                         

Garry Hagger's Jukebox - nieuw in 2018

                           

           

komende optredens

PRIVE OPTREDENS EN FEESTEN WORDEN NIET IN DE KALENDER OPGENOMEN


 

MAANDAG 21 OKTOBER 2019
Axel Lane
Namiddagshow
Thierbrau - Torhout
www.thierbrau.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DINSDAG 22 OKTOBER 2019
Axel Lane
Namiddagshow
Thierbrau - Torhout
www.thierbrau.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DINSDAG 22 OKTOBER 2019
Herfstshow Feestcomplex Europa
Jennifer Berton - Jo Vally
Steve Tielens - Les Folles De Gand

www.feestcomplexeuropa.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DINSDAG 22 OKTOBER 2019
Margriet Hermans
Gemeenschapscentrum De Markhallen
Markt 2
3540 Herk-De-Stad ( 14.30 u )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DONDERDAG 24 OKTOBER 2019
Herfstshow Feestcomplex Europa
Jennifer Berton - Jo Vally
Steve Tielens - Les Folles De Gand

www.feestcomplexeuropa.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VRIJDAG 25 OKTOBER 2019
Axel Lane
Dancing Parasol - Velzeke
Met Danny De Roover / Giovani & Peggy / Herbert

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 26 OKTOBER 2019
Mobiele vuurspuwer
Marktplein / 8480 Bekegem
Optreden om 21.30u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 26 OKTOBER 2019
Charmezanger Jenss
Jeugdhuis Krak - Avelgem
optreden om 00.30u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 26 OKTOBER 2019
Sammy Baker
Feestzaal De Wante - Ingelmunster
optreden om 01.00u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 26 OKTOBER 2019
Axel Lane
Feestzaal De Wante - Ingelmuster
optreden om 21.00u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DINSDAG 29 OKTOBER 2019
Herfstshow Feestcomplex Europa
Jennifer Berton - Jo Vally
Steve Tielens - Les Folles De Gand

www.feestcomplexeuropa.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Axel Lane
namiddagshow
Brasserie 14-18 / Passendale
www.brasserie1418.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VRIJDAG 8 NOVEMBER 2019
Zwartepietenband
Bietenstoet 
8480 Ichtegem

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MAANDAG 11 NOVEMBER 2019
Axel Lane
Ten Stuyver - Oostende
optreden om 16.15u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VRIJDAG 15 NOVEMBER 2019
Zippora
Puupkesfeesten / Voeren 23.45u
www.puupkesfeesten.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MAANDAG 18 NOVEMBER 2019
Axel Lane
VBRO Matinee
't Zwarte Veld - Oedelem
www.vbro.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DINSDAG 19 NOVEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WOENSDAG 20 NOVEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DONDERDAG 21 NOVEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
Salim Seghers
Voetbal KFC Helson
Sportstraat / 3530 Helchteren ( 23.45u )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DINSDAG 26 NOVEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WOENSDAG 27 NOVEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DONDERDAG 28 NOVEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VRIJDAG 29 NOVEMBER 2019
Axel Lane
CC De Steiger - Menen

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VRIJDAG 29 NOVEMBER 2019
Bandit
CC De Steiger - Menen

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
Axel Lane
Finale Miss De Luxe
Salons Mantovani / Oudenaarde

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DINSDAG 3 DECEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WOENSDAG 4 DECEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DONDERDAG 5 DECEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VRIJDAG 6 DECEMBER 2019
Les Folles De Gand
DC Klein Heide
Alfred Nobellaan 7 & 9
2660 Hoboken ( 14.00u ) 2 x 45min

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
St Elooi Diner & Dance
met Deejay Roan
www.vijverhof.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 8 DECEMBER 2019
Axel Lane
Vrolijke Vriendenbus - Family Radio
COC - Ronse

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DINSDAG 10 DECEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WOENSDAG 11 DECEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DONDERDAG 12 DECEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
Axel Lane
Parochiezaal Gaverke
Zewegenstraat - Waregem
20.00u ( 2 x 45min )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 15 DECEMBER 2019
Axel Lane
Volkshuis
Heuvelstraat 16 - 2620 Hemiksem
Aanvang : 15.00u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DINSDAG 17 DECEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WOENSDAG 18 DECEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DONDERDAG 19 DECEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VRIJDAG 20 DECEMBER 2019
Axel Lane - Mg Brothers - Frank Valentino
Kerstconcert
Lange Munte - Kortrijk

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
Axel Lane - Mg Brothers - Frank Valentino
Kerstconcert - Menen
verdere details volgen

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
Gunther Neefs in concert
Sint-Willibrorduskers
2310 Rijvevorsel ( 20.00u )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MAANDAG 23 DECEMBER 2019
Axel Lane
VBRO Matinee
Salons Ter Velde - Zedelgem
www.vbro.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VRIJDAG 27 DECEMBER 2019
Hits On Tour
Azencross / Loenhout
Feesttent / Dorensweg / Wuustwezel
uur optreden 18.30u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
Jennifer Berton
Buurthuis shows / Veerle Heide
www.hetbuurthuis.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WOENSDAG 1 JANUARI 2020
Filip D' Haeze
Zaal Den Akker
Oude Rozebekestraat 53
8830 Hooglede ( 20.00u )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WOENSDAG 1 JANUARI 2020
Brunch met Deejay Roan
Salons Ten Boogaerde
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 12 JANUARI 2020
Brunch met Deejay Roan
Salons Ten Boogaerde
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 19 JANUARI 2020
Brunch met Deejay Roan
Salons Ten Boogaerde
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 26 JANUARI 2020
Brunch met Deejay Roan
Salons Ten Boogaerde
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 2 FEBRUARI 2019
Herbert Verhaeghe - Kurt Crabbé - Frederic
namiddagshow
Brasserie 14-18 / Passendale
www.brasserie1418.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
Brunch met Deejay Roan
Salons Ten Boogaerde
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
Brunch met Deejay Roan
Salons Ten Boogaerde
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DONDERDAG 20 FEBRUARI 2020
Luc Steeno
Feestzaal sippelberg
Sippelberglaan 1
Sint jans molenbeek
aanvang : 14.30u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 23 FEBRUARI 2020
Brunch met Deejay Roan
Salons Ten Boogaerde
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 1 MAART 2019
Hans Hanssens - Jan Wuytens - Filip D' Haeze
namiddagshow
Brasserie 14-18 / Passendale
www.brasserie1418.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 8 MAART 2020
Brunch met Deejay Roan
Salons Ten Boogaerde
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 15 MAART 2020
Brunch met Deejay Roan
Salons Ten Boogaerde
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 22 MAART 2020
Brunch met Deejay Roan
Salons Ten Boogaerde
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VRIJDAG 10 APRIL 2020
Vrijdagshow in de Thierbrau met :
Paul Bruna - Kurt Crabbé - Bandit - Herbert Verhaeghe
vvk = 10€ - add = 15€
Tickets : 0479 910 439

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 12 APRIL 2020
Brunch met Deejay Roan
Salons Ten Boogaerde
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MAANDAG 13 APRIL 2020
Luc Steeno  ( 15.00u )
Gulden Eifeesten / Kruishoutem
www.guldeneifeesten.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DINSDAG 14 APRIL 2020
Corry Konings  ( 15.00u )
Gulden Eifeesten / Kruishoutem
www.guldeneifeesten.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 18 APRIL 2020
Salim Segers
Feestzaal De Zulle
Botestraat 98
9032 Wondelgem

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 18 APRIL 2020
Kelly Pfaff
Qubus - Oudenaarde 23.00u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 18 APRIL 2020
Pat Krimson
Qubus - Oudenaarde 24.00u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 18 APRIL 2020
Dorothee Vegas & Like Maarten
Qubus - Oudenaarde 01.30u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 19 APRIL 2020
Brunch met Deejay Roan
Salons Ten Boogaerde
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 26 APRIL 2020
Brunch met Deejay Roan
Salons Ten Boogaerde
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 16 MEI 2020
Wim Leys
Buurtcentrum Muide
Patrijsstraat 10 - 9000 Gent
Optreden 22.00u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 16 MEI 2020
Vanessa Chinitor
Buurtcentrum Muide
Patrijsstraat 10 - 9000 Gent
Optreden 22.50u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 30 MEI 2020
Kurt Crabbé
Feestzaal Molenhuis
Oudenaarde

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MAANDAG 15 JUNI 2020
Danny Fabry
Sporthal Drogenbrood
8730 Beernem ( 12.30u )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VRIJDAG 19 JUNI 2020
Mama's Jasje
Batjes Izegem
Roeselarestraat 143 / 8870 Izegem
optreden om 21.45u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 21 JUNI 2020
Sam Gooris
Batjes Izegem
Roeselarestraat 143 / 8870 Izegem
optreden om 19.00u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 2 AUGUSTUS 2020
Angelo Martinez
Feestzaal 't Zwarte Veld
8730 Oedelem
Optreden om 15.15u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 26 SEPTEMBER 2020
Axel Lane
Kaasboerin - Postel
www.kaasboerin.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 25 OKTOBER 2020
Angelo Martinez
Feestzaal 't Zwarte Veld
8730 Oedelem
Optreden om 15.15u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 20 DECEMBER 2020
Angelo Martinez
Feestzaal 't Zwarte Veld
8730 Oedelem
optreden om 17.00u