Nieuws

Andrei Lugovski komt terug vanaf Oktober 2019

                           

                                                                                                      

Theatertour Leef & Lach - Davy Gilles en Sasha Rosen

                         

Garry Hagger's Jukebox - nieuw in 2018

                           

           

komende optredens

PRIVE OPTREDENS EN FEESTEN WORDEN NIET IN DE KALENDER OPGENOMEN


 

ZONDAG 11 AUGUSTUS 2019
Take II
Bistro De Bolle
Kortrijkstraat 92
8550 Zwevegem 15.30u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DONDERDAG 15 AUGUSTUS 2019
Filip 'D Haeze
Grote Markt Zelzate ( 16.00u )
Augustuskermis

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 17 AUGUSTUS 2019
Sammy Baker
Meensel Kermis
Kappellekensweg 30
3391 Meensel ( 22.30u )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 18 AUGUSTUS 2019
Brunch met Deejay Roan
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 18 AUGUSTUS 2019
Jennifer Berton
Edewalle Kermis
Pastoor D Vanhautestraat
8610 Kortemark

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 18 AUGUSTUS 2019
Axel Lane
Nuba R - Kortrijk

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VRIJDAG 23 AUGUSTUS 2019
Axel Lane
VBRO Ten Lande
De Kippe / Merkem
www.vbro.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 25 AUGUSTUS 2019
Brunch met Deejay Roan
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 25 AUGUSTUS 2019
Paul Bruna
OC in 't Riet - Zillebeke
Optreden 21.00u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DONDERDAG 29 AUGUSTUS 2019
Maarten Cox
JC De Spiraal
Zakkaai 28 - 9500 Geraardsbergen 14.00u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DONDERDAG 29 AUGUSTUS 2019
Corina
JC De Spiraal
Zakkaai 28 - 9500 Geraardsbergen 15.00u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DONDERDAG 29 AUGUSTUS 2019
Garry Hagger
JC De Spiraal
Zakkaai 28 - 9500 Geraardsbergen 16.00u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 31 AUGUSTUS 2019
Gastoptreden Nonkel Jef
Dennenhof
2930 Brasschaat

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 31 AUGUSTUS 2019
Duo Les Charmeurs
Nieuw Centrum
Oudenaardseweg 77
8587 Spiere-Helkijn ( 20.00u )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 31 AUGUSTUS 2019
Hits On Tour
Camping Voorhout
Maatweg 1 - 9190 Stekene ( 20.30u )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 7 SEPTEMBER 2019
John Terra
Fanbal Sandra Margodt
De Schakel - Roeselare ( 23.00u )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 7 SEPTEMBER 2019
Axel Lane & Pianist
Braderie - Kortrijk

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 7 SEPTEMBER 2019
Salim Seghers
KLJ Peulis
Teintstraat 5 - 2580 Putte
optreden 22.30u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Axel Lane & Pianist
Braderie - Kortrijk

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 14 SEPTEMBER
Hits On Tour
Garage De Rijbel
Neerstraat 65
9250 Waasmunster ( 21.00u )
www.vestjes.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 14 SEPTEMBER 2019
I Love The Music 7
Feesttent - Oekene
Dance Act / Led Robots

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Brunch met Deejay Roan
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Axel Lane
Artiestenparade Jess FM
Braderie - Wevelgem 16.30u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MAANDAG 16 SEPTEMBER 2019
Steve Tielens
Thierbrau - Torhout
www.thierbrau.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DINSDAG 17 SEPTEMBER 2019
Steve Tielens
Thierbrau - Torhout
www.thierbrau.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DONDERDAG 19 SEPTEMBER 2019
Luc Steeno & Evenlyne Cannoot
Sporthal Lembeke
Aanvang 14.00u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DONDERDAG 19 SEPTEMBER 2019
Steve Tielens
Thierbrau - Torhout
www.thierbrau.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VRIJDAG 20 SEPTEMBER 2019
Schlagershowband
GC Ter Kommen
Europalaan / 3730 Hoeselt

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Brunch met Deejay Roan
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Marino Punk
De Wante
9680 Maarkedal

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MAANDAG 23 SEPTEMBER 2019
Steve Tielens
Thierbrau - Torhout
www.thierbrau.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DINSDAG 24 SEPTEMBER 2019
Steve Tielens
Thierbrau - Torhout
www.thierbrau.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Andrei Lugovski
Colisée - Blankenberge
Reservatie 0470 34 90 75

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DINSDAG 8 OKTOBER 2019
Michael Lanzo
Parochiecentrum
Kerkplein - 2275 Lille ( 14.30 )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 12 OKTOBER 2019
Les Folles De Gand
kapellekers Kermis - Lochristie 21.30u
www.kapelleken.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MAANDAG 14 OKTOBER 2019
Axel Lane
Namiddagshow
Thierbrau - Torhout
www.thierbrau.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DINSDAG 15 OKTOBER 2019
Axel Lane
Namiddagshow
Thierbrau - Torhout
www.thierbrau.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DINSDAG 15 OKTOBER 2019
Herfstshow Feestcomplex Europa
Jennifer Berton - Jo Vally
Steve Tielens - Les Folles De Gand

www.feestcomplexeuropa.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DONDERDAG 17 OKTOBER 2019
Herfstshow Feestcomplex Europa
Jennifer Berton - Jo Vally
Steve Tielens - Les Folles De Gand

www.feestcomplexeuropa.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DONDERDAG 17 OKTOBER 2019
Axel Lane
Namiddagshow
Thierbrau - Torhout
www.thierbrau.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Sammy Moore - Andy Reivan - Anja Yelles
namiddagshow
Brasserie 14-18 / Passendale
www.brasserie1418.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MAANDAG 21 OKTOBER 2019
Axel Lane
Namiddagshow
Thierbrau - Torhout
www.thierbrau.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DINSDAG 22 OKTOBER 2019
Axel Lane
Namiddagshow
Thierbrau - Torhout
www.thierbrau.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DINSDAG 22 OKTOBER 2019
Herfstshow Feestcomplex Europa
Jennifer Berton - Jo Vally
Steve Tielens - Les Folles De Gand

www.feestcomplexeuropa.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DINSDAG 22 OKTOBER 2019
Margriet Hermans
Gemeenschapscentrum De Markhallen
Markt 2
3540 Herk-De-Stad ( 14.30 u )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DONDERDAG 24 OKTOBER 2019
Herfstshow Feestcomplex Europa
Jennifer Berton - Jo Vally
Steve Tielens - Les Folles De Gand

www.feestcomplexeuropa.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VRIJDAG 25 OKTOBER 2019
Axel Lane
Dancing Parasol - Velzeke
Met Danny De Roover / Giovani & Peggy / Herbert

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 26 OKTOBER 2019
Sammy Baker
Feestzaal De Wante - Ingelmunster
optreden om 01.00u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 26 OKTOBER 2019
Axel Lane
Feestzaal De Wante - Ingelmuster
optreden om 21.00u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DINSDAG 29 OKTOBER 2019
Herfstshow Feestcomplex Europa
Jennifer Berton - Jo Vally
Steve Tielens - Les Folles De Gand

www.feestcomplexeuropa.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Axel Lane
namiddagshow
Brasserie 14-18 / Passendale
www.brasserie1418.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VRIJDAG 8 NOVEMBER 2019
Zwartepietenband
Bietenstoet 
8480 Ichtegem

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MAANDAG 11 NOVEMBER 2019
Axel Lane
Ten Stuyver - Oostende
optreden om 16.15u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VRIJDAG 15 NOVEMBER 2019
Zippora
Puupkesfeesten / Voeren 23.45u
www.puupkesfeesten.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DINSDAG 19 NOVEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WOENSDAG 20 NOVEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DONDERDAG 21 NOVEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
Salim Seghers
Voetbal KFC Helson
Sportstraat / 3530 Helchteren ( 23.45u )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DINSDAG 26 NOVEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WOENSDAG 27 NOVEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DONDERDAG 28 NOVEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VRIJDAG 29 NOVEMBER 2019
Axel Lane
CC De Steiger - Menen

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VRIJDAG 29 NOVEMBER 2019
Bandit
CC De Steiger - Menen

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
Axel Lane
Finale Miss De Luxe
Salons Mantovani / Oudenaarde

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DINSDAG 3 DECEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WOENSDAG 4 DECEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DONDERDAG 5 DECEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VRIJDAG 6 DECEMBER 2019
Les Folles De Gand
DC Klein Heide
Alfred Nobellaan 7 & 9
2660 Hoboken ( 14.00u ) 2 x 45min

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
St Elooi Diner & Dance
met Deejay Roan
www.vijverhof.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 8 DECEMBER 2019
Axel Lane
Vrolijke Vriendenbus - Family Radio
COC - Ronse

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DINSDAG 10 DECEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WOENSDAG 11 DECEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DONDERDAG 12 DECEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
Axel Lane
Parochiezaal Gaverke
Zewegenstraat - Waregem
20.00u ( 2 x 45min )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 15 DECEMBER 2019
Axel Lane
Volkshuis
Heuvelstraat 16 - 2620 Hemiksem
Aanvang : 15.00u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DINSDAG 17 DECEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WOENSDAG 18 DECEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DONDERDAG 19 DECEMBER 2019
Axel Lane
Shownamidag
Etropal - Lauwe
www.newetropal.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VRIJDAG 20 DECEMBER 2019
Axel Lane - Mg Brothers - Frank Valentino
Kerstconcert
Lange Munte - Kortrijk

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
Axel Lane - Mg Brothers - Frank Valentino
Kerstconcert - Menen
verdere details volgen

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
Gunther Neefs in concert
Sint-Willibrorduskers
2310 Rijvevorsel ( 20.00u )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VRIJDAG 27 DECEMBER 2019
Hits On Tour
Azencross / Loenhout
Feesttent / Dorensweg / Wuustwezel
uur optreden 18.30u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
Jennifer Berton
Buurthuis shows / Veerle Heide
www.hetbuurthuis.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WOENSDAG 1 JANUARI 2020
Filip D' Haeze
Zaal Den Akker
Oude Rozebekestraat 53
8830 Hooglede ( 20.00u )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WOENSDAG 1 JANUARI 2020
Brunch met Deejay Roan
Salons Ten Boogaerde
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 12 JANUARI 2020
Brunch met Deejay Roan
Salons Ten Boogaerde
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 19 JANUARI 2020
Brunch met Deejay Roan
Salons Ten Boogaerde
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 26 JANUARI 2020
Brunch met Deejay Roan
Salons Ten Boogaerde
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 2 FEBRUARI 2019
Herbert Verhaeghe - Kurt Crabbé - Frederic
namiddagshow
Brasserie 14-18 / Passendale
www.brasserie1418.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
Brunch met Deejay Roan
Salons Ten Boogaerde
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
Brunch met Deejay Roan
Salons Ten Boogaerde
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 23 FEBRUARI 2020
Brunch met Deejay Roan
Salons Ten Boogaerde
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 1 MAART 2019
Hans Hanssens - Jan Wuytens - Filip D' Haeze
namiddagshow
Brasserie 14-18 / Passendale
www.brasserie1418.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 8 MAART 2020
Brunch met Deejay Roan
Salons Ten Boogaerde
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 15 MAART 2020
Brunch met Deejay Roan
Salons Ten Boogaerde
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 22 MAART 2020
Brunch met Deejay Roan
Salons Ten Boogaerde
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 12 APRIL 2020
Brunch met Deejay Roan
Salons Ten Boogaerde
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 18 APRIL 2020
Salim Segers
Feestzaal De Zulle
Botestraat 98
9032 Wondelgem

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 19 APRIL 2020
Brunch met Deejay Roan
Salons Ten Boogaerde
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 26 APRIL 2020
Brunch met Deejay Roan
Salons Ten Boogaerde
www.tenboogaerde.be

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 30 MEI 2020
Kurt Crabbé
Feestzaal Molenhuis
Oudenaarde

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VRIJDAG 19 JUNI 2020
Mama's Jasje
Batjes Izegem
Roeselarestraat 143 / 8870 Izegem
optreden om 21.45u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZONDAG 21 JUNI 2020
Sam Gooris
Batjes Izegem
Roeselarestraat 143 / 8870 Izegem
optreden om 19.00u

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZATERDAG 26 SEPTEMBER 2020
Axel Lane
Kaasboerin - Postel
www.kaasboerin.be